XML sitemap (7.x-2.6) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Visible
jv: Kétok

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Never
jv: Ora tahu

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Location
jv: Lokasi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Medium
jv: Sedheng

en: Long
jv: Dawa

en: Short
jv: Cendhek

en: file system
jv: sistim berkas

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.
