XML sitemap (7.x-2.6) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Medium
sq: Mesatar

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha
