XML sitemap (7.x-2.7-rc1) - en to bn translation catalogue (28 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Location
bn: অবস্থান

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Long
bn: বড়

en: Short
bn: ছোট

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
