XML sitemap (7.x-2.7-rc1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser
