XML sitemap (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Totals
af: Totale

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Never
af: Nooit

en: Location
af: Ligging

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort
