XML sitemap (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Never
az: Heç vaxt

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Location
az: Məkan

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Medium
az: Orta

en: Available
az: Mövcuddur

en: Frontpage
az: Ön səhifə
