XML sitemap (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Totals
sk: Spolu

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Priority
sk: Priorita

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Never
sk: Nikdy

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Medium
sk: Stredná

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: file system
sk: súborový systém

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Available
sk: Dostupné

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Submit the sitemap to search engines.
sk: Odoslať mapu stránky vyhľadávačom.

en: XML sitemap node
sk: Uzol s XML mapou stránky

en: XML sitemap taxonomy
sk: Taxonómia XML mapy stránky

en: Default priority
sk: Predvolená priorita

en: No minimum
sk: Bez minima

en: Existing sitemap.xml file found.
sk: Existujúci súbor sitemap.xml nenájdený.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.
