XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Priority
ca: Prioritat

en: Files
ca: Fitxers

en: File type
ca: Tipus de fitxer
