XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Priority
da: Prioritet

en: Files
da: Filer

en: File type
da: Filtype

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens
