XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Priority
de: Priorität

en: Files
de: Dateien

en: Number of links
de: Anzahl der Links

en: File type
de: Dateityp

en: PDF settings
de: PDF-Einstellungen

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz

en: Links to:
de: Verweist auf:
