XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Priority
fa: اولویت

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: XML sitemap
fa: نقشه سایت XML
