XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Files
hu: Fájlok

en: File type
hu: Fájltípus

en: XML sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása
