XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Priority
ja: 優先度

en: Files
ja: ファイル

en: XML sitemap
ja: XML サイトマップ
