XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Files
oc: Fichièrs

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence
