XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Priority
sk: Priorita

en: Files
sk: Súbory

en: File type
sk: Typ súboru

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky
