XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Priority
tr: Öncelik

en: Files
tr: Dosyalar

en: File type
tr: Dosya türü

en: XML sitemap
tr: XML site haritası
