XML Sitemap PDFs (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Files
uk: Файли

en: Number of links
uk: Кількість посилань

en: File type
uk: Тип файла

en: PDF settings
uk: Налаштування PDF

en: XML sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: Change frequency
uk: Частота зміни
