XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Files
gl: Ficheiros

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML
