XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Priority
it: Priorità

en: Files
it: File

en: XML sitemap
it: Sitemap XML

en: Change frequency
it: Cambia frequenza
