XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Files
nl: Bestanden

en: Number of links
nl: Aantal links

en: File type
nl: Bestandstype

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Links to:
nl: Linkt naar:
