XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Priority
pl: Priorytet

en: Files
pl: Pliki

en: XML sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian
