XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Priority
pt: Prioridade

en: Files
pt: Ficheiros

en: File type
pt: tipo de ficheiro

en: XML sitemap
pt: Mapa XML do site

en: Change frequency
pt: Alterar a frequência
