XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Priority
cs: Priorita

en: Files
cs: Soubory

en: Change frequency
cs: Četnost změn
