XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Files
el: Αρχεία

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML
