XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Priority
et: Tähtsus

en: Files
et: Failid

en: XML sitemap
et: XML sisukaart
