XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia
