XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Files
fi: Tiedostot

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys
