XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Priority
fr: Priorité

en: Files
fr: Fichiers

en: Number of links
fr: Nombre de liens

en: File type
fr: Type de fichier

en: PDF settings
fr: Paramètres de PDF

en: Change frequency
fr: Fréquence de changement
