XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Priority
he: עדיפות

en: Files
he: קבצים

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML
