XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Priority
id: Prioritas

en: Files
id: Berkas

en: File type
id: Tipe berkas

en: XML sitemap
id: Sitemap XML

en: Change frequency
id: Ubah frekuensi
