XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Priority
pt: Prioridade

en: Files
pt: Arquivos

en: Number of links
pt: Número de links

en: PDF settings
pt: Configurações de PDF

en: Change frequency
pt: Mudar frequência
