XML Sitemap PDFs (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Priority
ru: Приоритет

en: Files
ru: Файлы

en: XML sitemap
ru: XML-карты сайта

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления
