XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Links
ar: روابط

en: Export
ar: تصدير

en: Location
ar: الموضع
