XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Links
be: Спасылкі

en: Export
be: Экспарт

en: Location
be: Месцазнаходжанне
