XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Links
ca: Enllaços

en: Export
ca: Exporta

en: Location
ca: Localització
