XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Links
cy: Dolenni

en: Export
cy: Allfudo

en: Location
cy: Lleoliad
