XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Export
eo: Eksportu

en: Location
eo: Loko
