XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: Links
es: Enlaces

en: Export
es: Exportar

en: Location
es: Ubicación
