XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Links
fi: Linkit

en: Export
fi: Vie

en: Location
fi: Sijainti

en: Id
fi: Tunniste
