XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Links
gl: Ligazóns

en: Export
gl: Exportar

en: Location
gl: Localización
