XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Links
is: Hlekkir

en: Export
is: Flytja út

en: Location
is: Staðsetning
