XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Links
jv: Tautan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Location
jv: Lokasi
