XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Links
ka: ბმულები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
