XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Location
kn: ತಾಣ
