XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Links
lt: Nuorodos

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Location
lt: Vieta
