XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Links
mr: दुवे

en: Export
mr: निर्यात

en: Location
mr: स्थळ
