XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Links
pl: Odnośniki

en: Export
pl: Eksportuj

en: Location
pl: Położenie
