XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Links
ru: Ссылки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Location
ru: Место
