XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Links
sk: Odkazy

en: Export
sk: Exportovať

en: Location
sk: Umiestnenie
