XML sitemap URLs Export (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Links
sv: Länkar

en: Export
sv: Exportera

en: Location
sv: Plats
